Team Animal
Forum wprost stworzone dla wszelkich wielbicieli fantasy, książek, gier i anime!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

AKTUALNOŚCI: (21.05.2021) /////. 1. W ciągu najbliższych 2 lat planuję rozłożyć forum do czynników pierwszych, skopiować treść role playów/watah i usunąć forum.///// 2. Rp o Wojownikach przeniesione zostaje na serwer na Discordzie. Dołączyć do niego możecie klikając zakładkę na górze strony o tytule ,,DISCORD"///// 3. Utworzone zostało dodatkowe rp do naszej watahy/rp Wojownicy o nazwie Warrior Cats - Prophecy of Flovery Blood, którego akcja rozgrywa się za morzem oddzielającym je od akcji naszego forumowego rp/watahy. Planuję je rozpocząć w przeciągu najbliższego roku.///// 4. Wyłączona została opcja rejestracji na forum///// 5. Usunięta została strona na Facebooku naszego forum///// 6. W celu zasięgnięcia więcej informacji, zapraszam na bloga naszego forum (kliknij w zakładkę na górze strony ,,BLOG"///// 7. Gracze Genshin Impact, Castle Cats, Honkai Impact 3rd, Dungeon Dogs są baardzo mile widziani na naszym discordzie.

#1 26-08-2019 23:22:10

czaru
Przywódczyni
Skąd: Warszawa
Dołączył: 22-08-2017
Liczba postów: 49
forumowy pseudonim: czaru
imię jako wojownik: -
klan, z którym się utożsamia: Klan Cienia
inne nicki: czarująca7
ulubiona postać z watahy WOJOWNICY: -
posiadane zwierzę #1: Czarek - czekoladowy labrador
posiadane zwierzę #2: Zbyszek - czekoladowy chomik
posiadane zwierzę #3: Stefan - szary chomik
posiadane zwierzę #4: Edek - czarny chomik
posiadane zwierzę #5: Celaena - biała chomiczka
AndroidChrome 76.0.3809.111

Chwila w samotności Kruczego Pazura

Czarna jak noc kotka przemykają szybko wśród zarośli. Co chwila o jej długą, gęstą sierść zahaczały kolce jeżyn. Nie zwracała na to jednak uwagi. W końcu dotarła do Czterech Drzew. Zmrużyła oczy. W dzień nie wyglądały tak potężnie i tajemniczo jak w środku nocy. Przeszła jeszcze kilka długości lisiego ogona i w końcu stanęła przed granicą z Klanem Cienia. Dreszcz przeszedł przez jej grzbiet. Nareszcie nadszedł ten moment. W końcu wyrówna stare rachunki.

_________________

Młoda, czarna kotka wierciła się ze zniecierpliwienia. Już wkrótce stanie się wojowniczką! To ten moment! Mocny, chłodny głos wywołał ją z tłumu. Stanęła przed swoim przywódcą. Kocur wziął głęboki oddech. Na jego pysku malowała się głównie powaga, ale widać też było zadowolenie. Obiecał jej, że jeśli będzie tak dobrą wojowniczką, jak jest teraz uczennicą, już za niedługo zostanie mianowana na jego zastępczynię. Stojąc przed kocurem zadrżała. Był jej przywódcą, ale też mentorem. Zaczął wypowiadać tradycyjne słowa mianowania na wojownika, gdy nagle z tłumu wyłoniła się ciemnoszara kotka.
- Stać! - krzyknęła - ona nie może być mianowana na wojowniczkę, zabiła z zimną krwią kocięta >< a ich ciała niczym wronią, karmę wrzuciła do rzeki. Na potwierdzeniw moich słów, proszę przyjrzeć się jej futrze! Jest na nim sierść porwanych kilka dni temu kociąt!
Wstrząśnięta czarna kotka skuliła się i zaczęła nerwowo oglądać swoją sierść. Nie może być na niej włosów zaginionych kociaków! Przecież to nie ona je porwała! A jednak na jej futrze widniały strzępki sierści Łasiczki, Wężyka i Jarzębinka. Rzuciła przestraszone spojrznie przywódcy.
- To nie ja je porwałam! Na Klan Gwiazd, przysięgam!
Jednak w oczach przywódcy znikła duma. Przez chwilę gościło w nich zdziwienie, później już tylko rozczarowanie i złość.
- Jak mogłaś?! Jak mogłaś odebrać z zimną krwią życie niewinnym, małym istotom?!
- Ale to nie moja wina! Ja nie mam z tym nic wspólnego!
- Kłamiesz!!! Kłamiesz!!! I to jeszcze w żywe oczy. Na twoim futrze są skrawki ich sierści. Zabiłaś je...
- T-to nie-p-prawda - cofnęła się ze łzami w bursztynowych oczach - To nie moja wina!!!
- Ufałem ci bardziej niż pozostałym, a tym postanowiłaś zabić swoje młodsze rodzeństwo, aby ci nie groziło. Zostaniesz ukarana za swoje podłe czyny!
- Błagam, nie! O-ona kłamie!! To nie moja wina, naprawdę! Nigdy bym ich nie zabiła! Błagam, uwierz mi, przywódco.
- Nigdy już ci nie uwierzę. Wykorzystałaś już zbytnio moje zaufanie. Zapłacisz za to!!!!!
Kotka zamarła i pochyliła łeb. Przywódca wykona na niej swoją ulubioną karę - przegryzie jej gardło, uśmiercając ją. Czekała w bezruchu na swoją śmierć. Ciemna kotka z uśmiechem na pysku przyglądała się wszystkiemu.
- Odejdź i nigdy nie zwracaj - kocur odwrócił się i odszedł. Ciemna kotka skrzywiła się.
- Słyszałaś przywódcę, uciekaj póki ci życie miłe!!!!

_______________________


****************************************************


"Before there is peace, blood will spill blood, and the lake will run red."


Yellowfang ~ Warriors, Starlight ~ Erin Hunter

Offline

#2 29-08-2019 00:16:32

czaru
Przywódczyni
Skąd: Warszawa
Dołączył: 22-08-2017
Liczba postów: 49
forumowy pseudonim: czaru
imię jako wojownik: -
klan, z którym się utożsamia: Klan Cienia
inne nicki: czarująca7
ulubiona postać z watahy WOJOWNICY: -
posiadane zwierzę #1: Czarek - czekoladowy labrador
posiadane zwierzę #2: Zbyszek - czekoladowy chomik
posiadane zwierzę #3: Stefan - szary chomik
posiadane zwierzę #4: Edek - czarny chomik
posiadane zwierzę #5: Celaena - biała chomiczka
AndroidChrome 76.0.3809.132

Odp: Chwila w samotności Kruczego Pazura

WĄTEK ZAMKNIĘTY


****************************************************


"Before there is peace, blood will spill blood, and the lake will run red."


Yellowfang ~ Warriors, Starlight ~ Erin Hunter

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Witaj na forum Team Animal, które jest odnowioną wersją forum Przytul Mnie! Główną tematyką forum TA (Team Animal) jest fantasy. Zostało ono też głównie po to stworzone by zapoznać ze sobą fanów tego gatunku literackiego. Ważnym elementem forum są watahy, w których użytkownicy mogą tworzyć historie wspólnie z innymi użytkownikami za pomocą swoich postaci. Jednak ważną częścią naszego forum jest też grupa tematów obejmująca gry, filmy i książki. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie. Życzymy dobrej zabawy. W razie problemów skontaktuj się z jednym z administratorów za pomocą tego e-maila: atene_mouse@wp.pl
Kursor stworzono na profilki.pl

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mororp - d2rhandel - sfitecraft - skoffcountry - motylkowo