Team Animal
Forum wprost stworzone dla wszelkich wielbicieli fantasy, książek, gier i anime!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

AKTUALNOŚCI: (21.05.2021) /////. 1. W ciągu najbliższych 2 lat planuję rozłożyć forum do czynników pierwszych, skopiować treść role playów/watah i usunąć forum.///// 2. Rp o Wojownikach przeniesione zostaje na serwer na Discordzie. Dołączyć do niego możecie klikając zakładkę na górze strony o tytule ,,DISCORD"///// 3. Utworzone zostało dodatkowe rp do naszej watahy/rp Wojownicy o nazwie Warrior Cats - Prophecy of Flovery Blood, którego akcja rozgrywa się za morzem oddzielającym je od akcji naszego forumowego rp/watahy. Planuję je rozpocząć w przeciągu najbliższego roku.///// 4. Wyłączona została opcja rejestracji na forum///// 5. Usunięta została strona na Facebooku naszego forum///// 6. W celu zasięgnięcia więcej informacji, zapraszam na bloga naszego forum (kliknij w zakładkę na górze strony ,,BLOG"///// 7. Gracze Genshin Impact, Castle Cats, Honkai Impact 3rd, Dungeon Dogs są baardzo mile widziani na naszym discordzie.

#1 07-12-2019 14:00:10

cockatiel10
Księżniczka Watahy Gwiezdnych Wilków
Skąd: Gorzów Wlkp.
Dołączył: 25-08-2017
Liczba postów: 311
forumowy pseudonim: Kisa-san
imię jako wojownik: -
klan, z którym się utożsamia: Klan Wiatru
inne nicki: Kisaki
ulubiona postać z watahy WOJOWNICY: Laskowa i Brzozowa Gwiazda
posiadane zwierzę #3: Milusia - papuga nimfa
posiadane zwierzę #4: Psotek - papuga nimfa
AndroidChrome 78.0.3904.108

Sucha karma dla psa

Witam,


Tym razem zamiast z poradami, przychodzę z pytaniami, ponieważ tym razem to ja potrzebuję pomocy ^^ jak się już co niektórym chwaliłam za niedługo moja rodzina (koniec grudnia/styczeń) planuje adoptować ze schroniska Azorki w Gorzowie Wielkopolskim psa o imieniu Bary. Jest to pies duży, ma w sobie dużo z owczarka niemieckiego. Ma krótką, gęstą, miękką sierść i miodowe oczy. Z charakteru jest raczej spokojny i opanowany. Lubi tropić, nie wykazuje agresji, gdy się cieszy skacze po ludziach. Uwielbia biegać i spacerować (link do artykułu z Barym). Jeżeli nikt nie adoptuje go wcześniej, dom znajdzie u nas, gdy przeprowadzimy się już na stałe (okolice stycznia). Pozostaje nam tylko oswojenie się z informacjami dotyczącymi opieki nad psem, wyszukaniu stron z tanią karmą, sporządzenie rozpiski z rzeczami, które będą mu niezbędne i znalezieniu dobrej jakości suchej karmy. Pomocy szukam więc u Was, ponieważ wiem, że na pewno mi coś doradzicie. Dodam jeszcze, że naprawdę zależy mi na dobrej jakości. Chcę, żeby ten pies wiódł już życie pełne luksusu, ciepła i miłości, żeby już nie był samotny, nie siedział dniami na dworze w klatce i żeby jadł to, na co dotychczas nie mógł sobie pozwolić ^^ Przypominam tylko, że taki pies je dużo (z tego co się dowiedziałam ok. 12 kg karmy miesięcznie  [sred]) ) więc nie pogardzę stronami, na których dobra karma, jest w dobrej cenie.
Z góry wszystkim dziękuję za odpowiedź, arigatō kochani użytkownicy ^^  [dblpt]heart[dblpt]


administratorka cockatiel10


PS: macie poniżej zdjęcie Barego


_20191207_124730.jpg


************************************************************


"Beware an enemy who seems to sleep." - ,,Strzeż się wroga, który wydaje się spać,,

Spottedleaf ~ Warriors, Rising Storm ~ Erin Hunter

Offline

#2 07-12-2019 14:46:16

samafrezja24
Magiczna istota
Dołączył: 09-09-2018
Liczba postów: 15
forumowy pseudonim: frezja
imię jako wojownik: -
klan, z którym się utożsamia: Klan Krwi
inne nicki: -
ulubiona postać z watahy WOJOWNICY: Wronia Wichura
posiadane zwierzę #1: Frezja - owczarek australijski
AndroidChrome 78.0.3904.108

Odp: Sucha karma dla psa

Hej, ja osobiście dla dużych psów polecam karmy firmy Acana oraz Orijen. Tu masz kilka przykładowych produktów z ich strony (https://sklep.acana.com.pl/):


ORIJEN Oryginal 11,4 kg ok. 65% mięsa, cena: ok. 322 zł


ACANA HERITAGE Adult Dog 11,4 kg ok. 70% mięsa, cena: ok. 239 zł


ORIJEN Fit & Trim 11,4 kg ok. 75% mięsa, cena: ok. 331 zł


ORIJEN Six Fish 11,4 kg ok. 80% mięsa z ryb, cena: ok. 379 zł


ORIJEN Regional Red 11,4 kg ok. 75% mięsa, cena: ok. 419 zł


ACANA CLASSICS Classic Red 11,4 kg ok. 50% mięsa, cena: ok. 285 zł


ACANA CLASSICS Wild Coast 11,4 kg ok. 50% mięsa, cena: 211 zł


ACANA HERITAGE Light & Fit Dog 11,4 kg ok. 70% mięsa, cena: ok. 239 zł


ACANA HERITAGE Sport & Agility 11,4 kg ok. 70% mięsa, cena: ok. 251 zł


ACANA REGIONALS Grasslands Dog 11,4 kg ok. 70% mięsa, cena: ok. 331zł


ACANA SINGLES Grass-Fed Lamb 11,4 kg ok. 50% mięsa, cena: ok. 285 zł


Możesz oczywiście poszukać tych produktów na innych stronach, pewnie tam będzie taniej. Ja nie mam z szukaniem problemów, ponieważ w pobliskim zoologicznym są regularne dostawy, a produkty są w dobrej cenie. Co do innych karmy, dobrej jakości są też karmy Purizon. Oto produkty tej karmy na zooplusie:


https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_d … rvYpXEXUeb


Zawierają one zazwyczaj ok. 65-75 % mięsa i 35-25% warzyw oraz 0% zbóż, więc są również dobrym wyborem  hi

Ostatnio edytowany przez samafrezja24 (07-12-2019 14:46:41)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
Witaj na forum Team Animal, które jest odnowioną wersją forum Przytul Mnie! Główną tematyką forum TA (Team Animal) jest fantasy. Zostało ono też głównie po to stworzone by zapoznać ze sobą fanów tego gatunku literackiego. Ważnym elementem forum są watahy, w których użytkownicy mogą tworzyć historie wspólnie z innymi użytkownikami za pomocą swoich postaci. Jednak ważną częścią naszego forum jest też grupa tematów obejmująca gry, filmy i książki. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie. Życzymy dobrej zabawy. W razie problemów skontaktuj się z jednym z administratorów za pomocą tego e-maila: atene_mouse@wp.pl
Kursor stworzono na profilki.pl

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pw-nysa2019 - skyforangels - polskierp - dziesiate - bokiemmoznawszedzie